30. března 2022

Kurz CŽV pro osoby postižené válečným konfliktem na Ukrajině: sběr přihlášek ukončen

Sběr přihlášek do kurzu CŽV 112 Humanitní vzdělanost: Orientační kurz pro lidi postižené válečným konfliktem na Ukrajině je z kapacitních důvodů ukončen. Máte-li jakékoli související dotazy, kontaktujte nás na e-mailové adrese .

Admission to the Orientation course for the people affected by the war conflict in Ukraine has ended due to capacity reasons. If you have any questions, contact us at .

З огляду на заповненість курсу (Орієнтаційний курс для людей, які постраждали від війни в Українї) збір заяв було припинено. Якщо у вас виникли запитання, зв’яжіться з нами за адресою .

Ввиду заполненности Ориентационного курса для людей, пострадавших от военного конфликта в Украине, прием заявлений был закрыт. Если у вас есть какие-либо вопросы, свяжитесь с нами по адресу .