21. dubna 2022

Studentská akce: Fakulta Hledající Sound #3

Studenti FHS Matěj Rajmont, Samuel Csanda a Jan Šíma zvou na hudební projekt Fakulta Hledající Sound #3, který proběhne 29. dubna 2022 od 20:00 v klubu swim (Štěpánská 36, Praha 1).

Cílem FHSoundu, který letos čeká již třetí ročník, je seznámit univerzitní studenty s neotřelými kluby v Praze a pestrostí světa elektronické hudby. Na akci vystoupí jak známí interpreti z řad studentů FHS UK, tak i umělci, jejichž fanouškovská základna sahá i za hranice Evropy. Těšit se můžete například na experimentální autorské projekty, vitální taneční sety, techno seance, house a mnohem víc.

UDÁLOST NA FACEBOOKU

Akce Fakulta Hledající Sound #3 probíhá za finančního přispění Fakulty humanitních studií Univerzity Karlovy v rámci podpory zájmové činnosti studentů FHS UK.