13. října 2023

Přihlaste se do vznikající studentské sítě 4EU+

V rámci aliance evropských univerzit 4EU+, kam kromě UK patří například i Sorbonna nebo Univerzita Heidelberg, vzniká nový projekt Student Network, který hledá zástupce z řad studujících napříč fakultami UK, a tedy nabízí i skvělou zkušenost v mezinárodním prostředí. Zástupci a zástupkyně se posléze budou fungovat jako prostředníci mezi fakultou a Aliancí, zvyšovat povědomí o ní ve své škole a podílet se na realizaci aliančních aktivit a akcí. 4EU+ také slibuje, že studentským ambasadorům bude pravidelně předávat informace s nejnovějšími nabídkami a možnostmi 4EU+ a jejich úkolem bude dál informovat své kolegy a kolegyně na jejich fakultách. V plánu je také setkání celého networku jednou za semestr s cílem nejen předat další aktuální informace a plány, ale také se poohlédnout za využitými nabídkami. Přihlásit se můžete přes Marie Levínské, a to do 20. října, 12:00.

Prezentace 4EU+

Popis vznikající 4EU+ Student Network