24. října 2023

Simmel i sociologický fejeton. Přijďte na dvě přednášky hostující profesorky Barbary Thériault

Katedra sociologie na naší školu pozvala ke dvěma lekcím profesorku Barbaru Thériault z Université de Montréal, která momentálně působí na Wissentschaftskolleg zu Berlin. První se bude věnovat sociologovi Georgu Simmelovi, druhá sociologickému fejetonu a kreativnímu psaní pro studenty a akademiky obecně.

What is Simmel’s sociology? Pro všechny otevřená přednáška v rámci kurzu Sociological Theory ve středu 1. listopadu od 14:30 v místnosti 003.

An art of sociological feuilleton. Workshop kreativního psaní pro studenty a akademiky sociálních a humanitních věd v pátek 3. listopadu od 9:00 v místnosti 002.

Celá pozvánka