14. května 2024

Stručný průvodce přijímacími zkouškami do bakalářského studia

Tento víkend, 18. a 19. května, přivítáme na Fakultě humanitních studií uchazeče a uchazečky o bakalářské studium. Jsou zvaní celkem ve čtyřech bězích – v sobotu na 8:30 a 13:30 a v neděli od 8:30 a 13:30, konkrétní termín nalezne ve svých přihláškách.

Jak k nám?

Chystáte se k nám o víkendu na přijímací zkoušky? Pokud cestujete městskou hromadnou dopravou, můžete využít autobusovou linku 187, která jede z Nádraží Holešovice přímo před budovu FHS UK (zastávka Pelc-Tyrolka).

Pro přijímačkový víkend jsme ve spolupráci s Dopravním podnikem hlavního města Prahy vyjednali mimořádný jízdní řád linky 187.

Mezi další spoje v okolí patří:

• tramvaj č. 17 (zastávka Trojská),

• autobus č. 112 (zastávka Povltavská či Trojská),

• autobus č. 201 (zastávka Kuchyňka).

Případně se k nám můžete vydat pěšky, na sdílených kolech nebo automobilem, informace ohledně parkování v blízkosti fakulty naleznete zde. V okolí fakulty se rovněž nachází parkoviště Blanka-Troja.

Co s sebou?

Budete potřebovat doklad totožnosti a psací potřeby. K přijímací zkoušce je možné přinést si slovník/y, na místě vám žádné zapůjčit nemůžeme.

Těšíme se na vás!

Studijní oddělení FHS UK