10. června 2024

Autobus č. 187 bude od 11. 6. znovu stavět na zastávce u fakulty

UPDATE: Autobus č. 187 od úterý 11. června opět staví na svojí zastávce u fakulty.

Technická závada v podjezdu fakulty si vyžádá náročnější opravu. Podjezd bude proto s účinností od neděle 2. 6. uzavřen pro průjezd autobusu.

Autobusová zastávka Pelc Tyrolka autobusu 187 bude přemístěna na ulici Povltavská pod dálniční most Barikádníků (mezi naší fakultou a MFF UK).

Stále platí, že do doby, než bude závada opravena, nedoporučujeme z bezpečnostních důvodů používat podjezd jako pěší koridor od autobusové zastávky ke spodnímu vstupu. V prostoru budou probíhat stavební práce. Garáž i parkovací místa fakulty v podjezdu zůstanou i nadále přístupná, ale pro příjezd i odjezd doporučujeme využívat pouze silnici směrem k parkovišti u betonárny.

Uvedená opatření platí až do odvolání (předpoklad je zhruba jeden měsíc). Omlouváme se za komplikace. O všech změnách Vás budeme informovat.