26. června 2024

Provozní informace k období letních prázdnin

V době od 1. 7. do 31. 8. jsou na FHS UK dle harmonogramu akademického roku letní prázdniny, zkouškové období je v tomto termínu přerušeno. Přinášíme Vám stručný souhrn provozních informací na červenec a srpen:

• Běžný provoz menzy v Troji bude ukončen v pátek 28. 6. V červenci bude v provozu pouze pizzerie. V termínu 1.–31. 8. bude menza zcela mimo provoz. Standardní provoz menzy bude zahájen v pondělí 2. 9.

• Do 12. 7. bude bufet v Troji otevřen v pracovní dny v čase 8:00–15:00. Podle případného zájmu bude provoz v tomto režimu prodloužen do 31. 7. Bufet bude posléze dlouhodobě uzavřen do 1. 9. Standardní provoz bufetu bude zahájen v pondělí 2. 9.

• Knihovna bude uzavřena v období 1.–8. 7., poté bude do konce srpna fungovat v prázdninovém režimu úterý, středa, čtvrtek 10:00–17:00. Doporučujeme Vám, vždy si předem dohledat aktuální informace o provozu knihovny na jejím webu.

• Recepční během července a srpna nebudou k dispozici. Na recepci během tohoto období můžete i nadále kontaktovat security, kteří budou přítomni v režimu 24/7. Provoz recepce bude opět zahájen od pondělí 2. 9.

• Úřední hodiny administrativních pracovišť a kontaktní informace najdete na stránkách jednotlivých oddělení v sekci Děkanát.

• Všechny případné provozní nebo technické problémy můžete i přes prázdniny hlásit prostřednictvím e-mailu .