2. května 2019

Světoznámý fenomenolog Dan Zahavi vystoupí na FHS UK

Společnost pro filosofickou antropologii hostí ve dnech 6. až 7. května 2019 profesora Dana Zahaviho, který je celosvětově uznávanou kapacitou ve fenomenologii a v současnosti působí na Oxfordské a Kodaňské univerzitě, kde je ředitelem tamějšího Centre for Subjectivity Research. Prof. Zahavi se věnuje především tématům z oblasti fenomenologie a filosofie mysli.

Dne 6. května proběhne v Kutné Hoře workshop, který je otevřený všem zájemcům. O den později 7. května pak profesor Zahavi vystoupí v Praze s příspěvkem „Phenomenology and qualitative research“. Jak workshop, tak i přednášku organizuje Společnost pro filosofickou antropologii, ve které působí řada akademiků z Fakulty humanitních studií UK.

Dan Zahavi, Copenhagen, Nov. 2014 (Foto: Thomas Szanto)

Všichni jsou srdečně zváni!